BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2011

84. Ekstremalus perdirbimas.

2011-06-15

Šitas daiktas jau senokai glaudėsi rūsyje, kartais pašiurpindamas užklydusius lankytojus. Užslinkus karštiems orams kažkaip natūraliai vis daugiau darbų susirasdavau vėsiame rūsyje ir vieną dieną nutariau padaryti iš jo ką nors naudingesnio- spintą dirbtuvėje.

Panaudota ir viena iš keturių karsto rankenų. Šitos spintos gamybai neprireikė nieko iš parduotuvės. Karstą gavau dovanų, lentgaliai lentynoms liko nuo statybų, saujelė medvaržčių buvo likusi gal dar nuo sovietų laikų (dabar ko gero jau ir nebegamina medvaržčių plokščiai suktuvo galvutei), baltų dažų likutis buvo beveik nebetinkamas naudoti, bet kažkaip pavyko atskiest (dažyt vidų reikėjo, nes lentos buvo negražiai nujuodavę), gerokai parūdiję kabliukas ir lankstai durims matyt kažkada buvo rasti mano kelionių po apleistus pastatus metu.

Na, ir dar vienas neįprastas daiktas šituose namuose. Mačiau, kad kai kurie žmonės daro paukščių tupyklas savo soduose. Man tai atrodė keista, nes kam jau kam, o paukščiui tokios paslaugos tikriausiai nereikia, bet kada iš lazdyno kartelių suraišiojau ir pastogėje pakabinau šitą keistą konstrukciją, mano nuomonė pasikeitė.  Sunku patikėt, bet patogi nusileidimo ir tupėjimo vieta tikrai pritraukia daugiau paukščių. Kartais sutupia ir po kelis, ir taip juokingai straksi po visą konstrukcijos tūrį. Čia tai žvirblis tupi ir čirškauja jau pusę valandos.

Rodyk draugams