BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugpjūtis, 2010

71. Vamzdis.

2010-08-26

Vamzdis ateina iš kaimyno gręžinio ir patenka tiesiai į dirbtuvę pusrūsyje, kurią kaip tik dabar ir įrenginėju. Grindys betonuotos taip nelygiai, kad nori nenori tenka žaisti su mozaika. Drėgnos būna ne tik grindys, bet ir sienos šalia jų, todėl mozaika užlipa į viršų. Tikiuosi, kad patalpa taps kiek sausesnė.

Skylė sienoje skirta buržuikės kaminui. Už sienos yra ta vadinama oranžerija. Per visą jos aukštį perėjęs kaminas (kurio dar nėra) pastogėje susijungs su kitu kaminu (kurio dar irgi nėra), kuris bus koklinės krosnies (kuri vis dar nebaigta) tęsinys. Tokios tokelės…

Vien pažiūrėjus į filtrus matosi koks geležingas gręžinio vanduo. Panašu, kad mažakraujyste šituose namuose niekas nesirgs. Prieš filtrus atšaka techniniam vandeniui (dviračiui plauti, stogui laistyti).

Įkėliau dar vieną, mano nuomone naudingą knygą- M. Fukuokos “The natural way of farming. Ne visur su juo sutinku, bet pati knyga yra totalus gėris. Kurdiumovas, Fukuoka, permakultūra- štai beveik ir viskas ką laisvalaikiu galėtų paskaitinėti atsipūtęs priemiesčio ūkininkas. Jau ne vienam lankytojui teko aiškinti, kad mūsų sodas, daržas, ir apskritai visa aplinka, tokia yra ne dėl apsileidimo, o dėl visiškai sąmoningo pasirinkimo.

Rodyk draugams