BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2010

70. Tikrai tikrai paskutinė terasa.

2010-05-25

Nuo pagrindinės statybos liko gana nemažai pjautinės medienos, nes kai pjoviau, labai silpnai žinojau ko ir kiek reikės (dabar pjaučiau daugiau grindinių lentų ir mažiau 5 cm storio viengubo pjovimo ir 15X15 brūsų). Kad jau yra medžio, reikia jį sunaudoti. Nužiūrėjom vietą dar vienai terasėlei į vakarų pusę.

Čia smagu pasišildyti vakarinės saulės spinduliuose ir patogu stebėti gatvėje vykstantį judėjimą. Daugiau tinkamų vietų terasoms nebeliko, todėl likusi mediena greičiausiai bus naudojama masyviems baldams. O ta kėdė irgi mano gamybos (iš storos faneros).

Įkėliau dar vieną knygą anglų kalba “Earthbag building” . Knyga tikrai išsami (235 psl.) ir naudinga ne tik tokį statybos būdą (naudojant gruntu užpildytas audeklo rankoves) pasirinkusiam statytojui. Pavyzdžiui, ten tikrai neblogai išaiškintas tinkavimas, daug paveikslėlių iš kurių galima pasisemti konstrukcinių ar estetinių idėjų. Mano nuomone, ją privalo perskaityti kiekvienas kitokios statybos šalininkas.

Rodyk draugams

69. Laiptai į rūsį.

2010-05-12

Dar ne visai baigti (vietomis dažo trūksta, turėklų nėra), bet jau pilnai naudojami. Iš viršaus žiūrint matosi, kad lygumo ir lygiagretumo čia irgi nedaug:

Šita dalis panaši į balkoną, iš kurio galima dairytis į rūsį. Dar čia labai tinkama vieta auginti daigams, nes nuo pat ankstyvo pavasario dieną būna labai šilta ir šviesu. Tekintos detalės yra brokuotos stalų kojos (gautos nemokamai):

Rodyk draugams