BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2009

63. Fazė.

2009-11-05

Praėjo tik 5 metai ir jau turime savo fazę. Net nenoriu prisiminti visų popierinių peripetijų, kurių pagrindinis tikslas- numelžt kuo daugiau pinigo. Jei dabar pradėčiau viską iš naujo, rimtai svarstyčiau apie saulės energiją, nes galų gale paaiškėjo, kad kaina gavosi panašiai tokia pati ir dar likome pasmerkti iki gyvenimo galo mokėti elektros tiekėjams. Paskutinis, gerai atspindintis visą esmę, akcentas- abonentinio kabelio varžos matavimas, kurio reikia sutarties pasirašymui ir skaitliuko pastatymui.Skambinu vieniems- 500 Lt (o ko čia smulkintis), kiti padarytų už 300, galiausiai surandu už 150. Atvažiuoja vyrukas, paima reikalingus popierius, susitariame kada atsiimsiu paruoštus dokumentus. Kai kam gali kilti klausimas- o kaip gi matavimai? Nejuokinkit. Ne matavimų jiems reikia, o pinigų ir popierių. Pinigus atidaviau, popierius gavau- viskas. Šita dėžutė su pajungtu skaitikliu viduj man kainavo daug tūkstančių, daug nervų ir daug laiko:

Name viskas patenka į pusrūsyje esančią saugiklių dėžutę (3 automatukai), kad norint atjungti visą namą nereikėtų lakstyt prie lauko dėžutės. Tas dar nelabai tvarkingai pajungtas penkių storų gyslų lankstus kabelis irgi nukosėtas iš to šunsnukio Uspaschiko fabriko:

Ir dar viena dėžutė su keturiais automatukais tambūre. Čia fazės truputį paskirstytos. Vienas automatukas atjungia lauko grandinę, kitas- būsimos elektrinės viryklės, šaldytuvo ir dar kelių rozečių virtuvės dalyje, kitas atjungia elektrinio grindų šildymo tambūre grandinę ir paskutinis atjungia visą šviesą ir rozetes likusiuose kambariuose. Buvau dailiai aptinkavęs, bet neužsirašiau kur koks laidas pajungtas, tai teko nuiminėt dangtelį. Reiks vėl terliotis su tinku:

Rodyk draugams