BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

77. Viena pakopa.

Pagrindiniame kambaryje dedant grindis paaiškėjo, kad skirtumas tarp tambūro ir kambario grindų gana nemažas gavosi, todėl reikia bent vienos laiptų pakopos. Šįkart daug nesukau galvos ir pasirinkau daugmaž standartinį sprendimą:

Tinkama durų varčia jau rasta, bet dar reikia prie jos padirbėti, todėl kol kas matyti tik dailiai suskilusi stakta.

Naktimis jau laikosi minusinė temperatūra, todėl yra šansų, kad dar viena mano nulipdyta sniego skulptūra išsilaikys ilgiau:

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “77. Viena pakopa.”

 1.   Vaidotas rašo:

  Gal gali padėti?

  Mastau statyti namuką ant žup sklypo. Tasai gali būti tik 3metam. Darysiu mažuka. Šildymo problemą išisprendžiau, nuotekas tai pat sugalvojau kaip valysiu, tačiau kaip dėl vandens.

  RB, ar gali patarti ar įmanoma išvalyti lietaus vandenį iki tokio su kuriuo galetum saugiai maudytis, indus plaut? Valgyt su atsivežtiniu gaminsiu.

 2.   R rašo:

  Tai jei tik maudytis ir indus plaut, o vandenį nuo stogo imsi, tai reiks tokio įtaisiuko, kur pirmus kelis litrus nupila į šoną (nes bus dulkinas, šiukšlinas), paskui talpa, jei yra elektra- siurbliukas spaudimo užkėlimui, ir pora tų standartinių filtrų ant vamzdžio. Jei dar ir gėrimui, tai reiks UV sterilizuotojo. Reikėtų kokią knygą atkapstyt šia tema, o šiaip tai “rainwater harvesting” ar “rainwater treatment” ir spaudinėk ant nuorodų.

 3.   R rašo:

  Nu va, keli, man atrodo geri puslapiai:
  http://www.builditsolar.com/Projects/Water/Water.htm
  http://urbanevolution.org/thinktank/viewtopic.php?f=4&t=13
  Pirmo vandens nuleidimo sistema:
  http://www.reuk.co.uk/First-Flush-System-Rainwater-Harvesting.htm
  88psl. praktinių patarimų knyga apie lietaus vandens surinkimą:
  http://www.rwh.in/RainwaterHarvestingManual_3rdedition.pdf