BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2012

94. Media ir kompostas

2012-03-30

Pagaliau prisiruošiau ir sulipdžiau lentynas savo aparatūrai, nes jau buvo užknisę tie laidai po kojom. Konstrukcijai panaudotos 5 cm storio lentos.

Pirminis ir antrinis stipriakai- amfiton, patefonas- arktur (vinilo čia tik koks trečdalis), dvd grotuvas su hdmi išėjimu- philips, monitorius su dvi-d lizdu- HP. Telikui kol kas poreikio nejaučiame. Apačioj spintelė dulkių siurbliui. Kolonėlių kabeliai pratiesti virš lubų, o pačios kolonėlės (estonia) integruotos į viršutines virtuvės spintelių dalis. Nu va čia viena matosi.

Šiuo metu griaudi Robbie Robertson- kokybiškos world muzikos atstovas.

Šis pavasaris svarbus dar ir tuo, kad praėjo du metai nuo kompostuojančio tualeto naudojimo pradžios, o tai reiškia, kad metus pildytos ir dar metus prastovėjusios komposto dėžės turinys keliaus į daržą ir gėlyną. Štai kaip šiandien atrodo visas turtas:

Kompostas dar neatitirpęs, bet nuo viršaus kelis karučius jau išvežiau. Kompostinė žemė juoda ir gana puri, vienu žodžiu- gėris. Matyti, kad dėžės turinys per metus gerokai sukrito. Kita dėžė beveik užsipildė, bet tikrai dar pakaks vietos kol ištuštinsiu pirmąją dėžę.

Nuo šiol panašiai tiek pat kokybiško komposto turėsiu kiekvieną pavasarį.

Rodyk draugams

93. Perdirbiniai.

2012-03-20

Besidairydami ką čia dar patobulinti atkreipėme dėmesį į terasoje kelis metus kaip stalą naudotą kabelio ritę, kuri jau buvo pabodusi ir šiek tiek per žema. Prisiminiau kadaise iš medienos fabrikanto VM gautas ir dirbtuvės chaose palaidotas brokuotas lovos kojas. Ritė buvo išardyta, o prie blyno ilgais medvaržčiais prisuktos trys kojos. Stalas tapo kiek aukštesnis ir dailesnis. Tarp dviejų ritės blynų buvusios lentutės, pasirodo, yra geros medienos, obliuotos, šiek tiek išlenktos per visą ilgį ir prašyte prašosi pritaikymui.  Po neilgų paieškų susiradau paprastos ir patikimos sulankstomos kėdės brėžinius ir griebiausi darbo. Pritaikiau matmenis savo lentutėms, neradau tinkamų vamzdelių, kur ant tų varžtų maunasi, tai jų išvis atsisakiau, nes nelabai jie ir reikalingi, ir po trijų valandų krapštymosi gavau tvirtą ir patogią sulankstomą kėdę:

Šitame name dabar jau naudojama daugiau nei 20 kėdžių, fotelių, suolų ir taburečių, visi jie skirtingi (nes visi žmonės yra skirtingi) ir, ar bereikia sakyti, nepirkti parduotuvėje.

Rodyk draugams