BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2011

87. Virtuvės pradžia be pabaigos.

2011-10-26

Pradėjau konstruot virtuvės kampą. Uf, gan sudėtingas reikalas tokiam mėgėjui kaip aš. Dar kreiva ten viskas, nu, bet po truputį judu į priekį:

Pačioje pradžioje palei sieną sustatyti pritvirtinti prie lubų ir grindų vertikalūs statramsčiai, priderinant juos prie sienų kreivumo ir galvojant kur ir kas suksis vėliau. Paskui stalviršis ir toliau jau spintelės, lentynos, durelės stalčiai- viską matuojant ir derinant ne po vieną kartą. Kriauklė ir indukcinė plytelė pajungtos ir jau pilnai naudojamos. Durelės kairėje padarytos iš senų durų. Siena su langu yra vienintelė pagrindinio kambario siena tiesiogiai išeinanti į išorę, todėl tarpą tarp apdailos skydų ir sienos dar užpildau stiklo vata, bus šilčiau. Su ta virtuve matyt ilgai žaisiu, tai finalinio vaizdelio dar teks palaukti.

Į rūsį nukeliavo dar dvi gautos metalinės įrangos montavimo spintos. Iš vienos pusės aš dėkingas žmonėms, kurių pagalba šitie nurašyti daiktai nukeliavo ne į metalo laužą, o į molinę trobelę, iš kitos pusės esu pasibaisėjęs, kad tokie dalykai apskritai nurašomi ir utilizuojami, nes tos spintos garantuotai yra brangios, o svarbiausia, jų būklė yra absoliučiai ideali, manau, kad jos lygiai taip pat atrodė ir ką tik nupirktos:

Rodyk draugams