BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2011

83. Kabykla.

2011-05-17

Šiaudų-molio sienos pasižymi dar ir tuo, kad iš anksto reikia numatyti kur kabės spintelės, lentynos ir pan., nes į tas vietas liejant sieną reikia įstatyt medienos gabalus, arba pastatyti laikančius stogo konstrukciją statramsčius. Kai dariau tambūrą, nepagalvojau, kad kažkur turės būti kabykla rūbams, todėl dabar teko sukonstruoti atskirai pastatomą:

Kabliukams panaudotos visokios senos ir surūdiję geležinės detalės. Jas apšveičiau vieliniu šepečiu, pašlifavau ir nutepiau nuo grindų alyvavimo likusia alyva. Išsišakojusį kamieną nušvilpiau iš valdiško miško.

Rodyk draugams

82. Master bedroom.

2011-05-06

Šis patriarchališkas patalpos pavadinimas išvertus į lietuvių kalbą skamba kaip “šeimininko miegamasis”, o turėtų būti “tėvų miegamasis”. Bet čia tik šiaip, tarp kitko… Gavosi taip, kad šitas kambarys (14 kv.m.) tapo išskirtiniu. Visų pirma, tai vienintelė patalpa name, kurios trijose sienose yra langai. Tiesa, jie ne tokie jau ir dideli, … na gerai, visai nedideli, … gal net mažiukai, bet vis tiek patalpai suteikia papildomo jaukumo. Antra- vienintelėje vietoje visame name, keli langai iš vidaus apklijuoti mozaika:

Ir trečia- čia yra siena, kurioje padarytos net keturios nišos:

Tas dailias duris su staktomis, už 100Lt, visiškai atsitiktinai aptikau Kauno bazėse. Kaip neimt…

Taigi, būtent šitai patalpai reiks pagamint dvigulę lovą. Turbūt gaminsiu kažkiek panašią į šią, kitam kambariui pagamintą asketišką lovytę. Asketišką todėl, kad čiužinukas iš kokoso pluošto yra tik 5cm storio ir neįpratusiam atrodo kietokas:

Rodyk draugams

81. Takai

2011-05-01

Aplyginus žemių krūvas aplink namą kai kur prisireikė takų, daugiausiai dėl to, kad gruntas molingas ir palijus lietui noriai kimba prie batų. Šis iš į žemę įleistų skaldytų akmenų padarytas takas atsišakoja nuo pagrindinio įvažiavimo/įėjimo keliuko:

Kitas takas veda link kompostinės:

Rodyk draugams