BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gruodis, 2010

75. Šalta kasdienybė.

2010-12-06

Užėjus šalčiams visi šlapi darbai atidėti ateičiai. Laimei, pilna ir kitų, tokiems orams tinkančių darbų. Pradedu dėti grindis pagrindiniame kambaryje. Šiaip ne taip išgrūdau lauk ilgus metus čia dūzgusią maišyklę, išnešiau daiktus, iššlaviau, išklojau pergamino keliais sluoksniais. Čia matosi kaip iš likusių 5cm dilių pjaunu lages. Vėlgi, nežaidžiu su tiesiom linijom, nes lagės atsidurs po grindimis. Dešinėje matosi grindinės lentos:

Dar keli dalykai dirbtuvėje. Šitos durys gautos iš J. Pradinė jų paskirtis- šiltnamio durys. Darytos gero, senoviško meistro. Nepatingėta skersinius įleist naudojant kregždutės uodegos jungtį. Durys žemos, reikia pasilenkt įeinant, bet virš jų liko vietos įrengt spintelę. Skydeliai gauti mano išvykų į apleistus pastatus metu. Jei kas turite, galiu iškeist į obuolius ar moliūgus:

Na ir dar nerodžiau juokingų savo dirbtuvės lubų išklijuotų polistirolio likučiais. Buvau sumanęs išpurškalioti, bet kai pradėjau, supratau, kad polistirolis tirpsta nuo purškiamų dažų. Tai kol kas taip ir liks, kol surasiu geresnį sprendimą:

Nu va, šitoj chaotiškoj dirbtuvėj pagaminau pirmą daiktą- mobilį “Requiem”, skirtą visiems žmogaus augintiems ir vėliau nužudytiems gyvūnams atminti:

Pastogėje džiūna trys iš keturių čia esančių dviračių. Paskutinį kartą, gal prieš porą savaičių, myniau iki parduotuvės:

Šalta, bet malkų dar netrūksta:

Rodyk draugams