BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2010

73. Daiktai.

2010-10-31

Tokioje statyboje reikia nemažai vietos sandėliuoti įvairioms statybinėms medžiagoms, kurios gaunamos ne laiku ir labai įvairiais kiekiais. Laimei, artėjant link pabaigos jų po truputį mažėja, tačiau kaupiasi kiti daiktai, kurių irgi galbūt prireiks kada nors, o gal ir ne. Kaip ten bebūtų, po kiek laiko jų dėliojimas iš vienos vietos į kitą pradeda varginti. Pasigrožėkit šitame name susikaupusiomis daiktų krūvomis.

Šitas kampas ne toks ir baisus, nes moliūgus suvalgysim, o gėlės- gražu:

Na, tarkime, kad tie lagaminai irgi bus panaudoti sandėliavimui. Kabelius tikriausiai išdalinsiu, nes tikrai turiu daugiau nei reikės:

Obuolius sugraušime, bet tos spintos ir lentynos jau dabar pilnut pilnutėlės nežinia ko:

Buvo tikėtasi tvarkingos dirbtuvės. Cha, kol kas nesigauna:

Kitas dirbtuvės kampas dar tragiškesnis. Jau aš ir pats nebepamenu kur ką pasidėjau:

Šitas bardakėlis irgi dar ne toks tragiškas. Išardytas kompas liudija apie nuolatinius konstravimo ir duomenų atkūrimo darbus, kurie lydi naudotus kompus. Kas nežinote, nugriuvęs kietasis diskas paskutiniam duomenų nukopijavimui atgaivinamas palaikius pusdienį šaldiklyje ir greit prijungus kaip slave prie kito disko su ta pačia OS (mano atveju-Ubuntu):

Rodyk draugams

72. Grobis.

2010-10-10

Dar kartą apie tą patį. Apie statybines medžiagas gaunamas nemokamai.

Buvau pritrūkęs koklių, tai teko užsisakinėti papildomai kelis kampinius koklius. Nuvažiavus atsiimti buvau su automobiliu įleistas į “Dvarčionių keramikos” teritoriją. Važiuodamas link koklių cecho iškart nužiūrėjau išrikiuotus konteinerius. Įsidėjęs dėžutę su kokliais grįždamas stabtelėjau prie jų ir ką jūs manote, visi jie priversti gamybinio broko, kuris daugeliu atvejų yra sveikos plytelės su kur nors nežymiai nutekėjusia glazūra:

Prisibubinau šito gėrio pilną bagažinę ir saloną, net padangos susiplojo. Linksmiausia buvo kai išvažiuojant sargas pareiškė, kad broko negaliu išsivežti, nes gamykla turi sutartį su įmone, kuri išveža broką ir atliekas. Laimei, pasitaikė normalus diedas, padiskutavom apie šį bei tą ir sako “ai, važiuok, negi vėl atgal viską krausi”.

Šitas šiukšlynėlis yra kieme prie Žirmūnų verslo centro. Stabtelėjau pasiimti kelias dėžes obuoliams sandėliuoti ir tada pamačiau, kad tos pūsto polietileno plokštės sukrautos dešinėje puikiausiai tiks grindų apšiltinimui:

Toliau veiksmas vyksta Burbiškių statybos prekių angare. Einu ir matau prie el. prekių skyriaus durų sukrautą šviestuvų krūvą, o virš jos kaina- 19 Lt. Man besvarstant ką čia tai galėtų reikšti iš pardoškės iššoka dručkis ir sako, kad atiduoda už 5 Lt. Ką atiduoda? Keturių lempų šviestuvus. Iškart sumetu, kad vien balastai brangiau kainuoja. Reikalas tas, kad šviestuvai sulankstyti, kai kur išsižioję reflektoriai, vienžo- transportavimo defektai. OK, paimu du o trečią gaunu magaryčių, tiesa, vėliau išaiškėja, kad jis be balastų ir starterių, tiek to. Dabar šiek tiek kaukšėjimo plaktuku, manipuliacijų replėmis- ir dar vienas kambarys turi visai neprastai žibantį šviestuvą (kitas keliaus į rūsį):

Kas turi akis- temato.

Rodyk draugams