BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugpjūtis, 2009

57. Pirmas kambarys.

2009-08-25

Ilgai nerašiau… Tingėjau… Daugiau taip nebedarysiu.

Šitas nedidelis kambarys (3,5m x 3,8m) jau laikomas baigtu. Ir čia yra paskutinės jo nuotraukos šitame bloge. Nesumetu kaip čia geriau viską nufotkint, tai įdedu keturias nuotraukas, bus bent šioks toks vaizdas. Į pietų pusę:

Durys dar bus dažomos kada nors. Po krosnele- iš Uspaschiko fabriko Kėdainiuose nušvilpta nerūdijančio plieno skarda. Sienoje keturios rozetės, nes čia numatytas stalas kompui. Grindys iš alyvuotų eglinių lentų. Šiaurinė siena:

Stovėdamas per du sprindžius nuo sienos galva siekiu lubas. Į sieną įleistas trigubo stiko paketas su veidrodine plėvele (nes išeina į kaimyno kiemą) buvo tinkuojamas pirmas, dar neturėjau įgūdžių ir matosi, kad vidinio ir išorinio tinko kraštai reikšmingai nesutampa. Šviesi rytinė siena:

Lango aptinkavimas jau geresnis. Sienos dažytos kalkiniais dažais. Nepasiteisino, nes nežiūrint visų pastangų siena vis tiek tepa, gal ir per skystas dažas buvo, nes persišviečia molis iš apačios kai kur. Man nekliūna, bet tokioje nedidelėje patalpoje neprisiglausti prie sienos nėra paprasta, todėl vėliau dažysiu dar vienu dažų sluoksniu. Galvoju apie kalkių ir emulsinių dažų mišinį. Vakarinė siena:

Apačioje ventiliacijos šachta iš rūsio (groteles kiek per žemai įstačiau), krosnelės degimui reikalingo oro patekimui. Viršuje kiaurymė į kitą patalpą su ventiliatoriuku, kurį įjungus galima perpūsti į ją šiltą orą, nes ten jokio kito šildymo nėra (ateityje bus daiktų sandėlys).  Pagal šios sienos viršų yra trys į lubas įleisti halogeniniai šviestuvėliai. Kai jie dega, dar daugiau išryškėja visi sienos nelygumai.

Rodyk draugams