BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2009

48. Ausims ir akims.

2009-01-31
   Gal ne visiems papuola paskaitinėti ekologiškos minties laikraštį “Ozonas”. Šitame numeryje yra ir trumpas straipsnelis apie kitokią statybą. Ir tikrai žinau, kad beveik niekas neklausė radijo laidos “Forumas”, kurioje aš dalyvavau ir kuri vyko darbo dieną prieš pietus. Laida, mano nuomone, buvo įdomi ir, laimei, vis dar galima ją perklausyti. Įkėliau trečią solidžios, bet ir linksmos knygos apie kompostuojančius tualetus “The humanure handbook” leidimą. Privaloma perskaityti kiekvienam ekologiškai nusiteikusiam žmogui. Taip pat nuorodose dešinėje rasite dar vieną, šįkart gerokai didesnę knygą apie pigių ir praktiškų požeminių namų statybą. O tiems, kurie ryte išėjo pasiimti laikraščių ir pamiršo pasiimti buto ar namo durų raktus, bet nepamiršo pasiimti su savimi kompo, tikrai pravers knyga apie spynų atrakinimą be rakto. Ten rasite ir autoritarinės valstybės gyventojui privalomą žinoti paprastą antrankių atsirakinimo būdą :)


Rodyk draugams

47. Karstas.

2009-01-12
   Šitas daiktas atiteko man po to, kai sudalyvavau knygų barikadoje
ir chebrytė, žinodama apie mano pomėgį panaudoti išmetamus daiktus, pasiūlė pasiimti. Kaip galima nuo tokio lobio atsisakyti?

    Viduje yra pagalvėlė prikimšta pjuvenų, kurias galima panaudoti kompostuojančiam tualetui, o patį karstą galima paversti jaukia lova svečiams, mirtinai pavojingu baru, talpia spinta arba (tikiuosi, kiek vėliau) panaudoti pagal tiesioginę paskirtį (prieš tai, aišku, nuardžius tuos idiotiškus nėrinukus ir bronziniais dažais nudažytus popierinius “apkaustus”). Žvakėmis jau dabar pasišviečiu kartais, krepšelį turbūt supleškinsiu krosnelėje.

Rodyk draugams

46. Nauji metai.

2009-01-08

    Gražiai šie metai prasidėjo.

    Visiems šito blogo lankytojams linkiu pasitikėti savimi ir kurti žmogišką aplinką ir visuomenę.

Rodyk draugams