BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2008

42. Padaryta.

2008-10-27
    Nutaikiau gerą orą ir iškėliau kaminą. Prieš tai dar teko nusipirkti izoliuojančią tarpinę banguotai stogo dangai naudojamą įstatant stoglangius. Viršuje atrodo šitaip:

    Iš vidaus matyti palėpinio kronšteino varžtų galvutės:

    Ir pagaliau, jaukus ugnelės traškesys, murkiantis virdulys ir pačiu laiku atsirandanti galimybė šildytis:

Rodyk draugams

41. Statybų monstrai.

2008-10-10
    Tie, kurie užsiims kažkuo panašiu į kitokią statybą tikrai susidurs su šitais padarais. Pirmas monstras yra statybų rutina. Kad ir kaip būtu įdomu tinkuoti ar sukti medvaržčius, po to, kai tą patį veiksmą pakartosi šimtus kartų ir būsi seniai perpratęs visus niuansus, vieną dieną pajusi į nugarą įsmeigtą jo žvilgsnį:

    Kitas monstras yra pinigų trūkumas. Net ir visus darbus darant pačiam jų vis tik reikia, ir tikrai nemažai:

    Šitas monstras irgi yra pakankamai bjaurus. Jo vardas yra nerimas susijęs su valstybės spaudimu. Valstybei reikia, kad tu mokėtum jai pinigus ir, kad būtum valdomas. Todėl valstybei niekada nepatiks žmonės ką nors darantys sau ir savo rankomis, nes tokie paprastai nieko iš valstybės neprašo ir todėl ji tampa kaip ir nereikalinga. Todėl yra prikurta begalė kliūčių vien tam, kad valstybė žmonėms būtu reikalinga. Šią misiją įkūnija biurokratija. Tai pas juos tau reikia eiti prašyti, su jais tu turi derinti, prie jų reikalavimų tu turi prisitaikyti. Tai jie paprašys parodyti kokį nors niekam nereikalingą paslėptų darbų žurnalą, tai jie ieškos ir suras nei vienam sveiko proto žmogui nepastebimus trūkumus:

    Su bent vienu iš šių monstrų aš susiduriu kasdien. Kartais juos pergudrauju, kartais- ne. Bet, svarbiausia, kad statyba vis tik juda į priekį.

Rodyk draugams