BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugsėjis, 2008

40. Kaminas.

2008-09-30
   Už šitą kamino komplektą suplojau 1100Lt. Žmonių godumas mane visada stebina, bet šiuo atveju ne ką galėjau nuveikti, nes pats skardos taip išlankstyti nemoku. Smalsumo genamas dar paklausiau kiek pas juos kainuoja tokio kamino sumontavimas. Vyrukas žvaliai pamaigė kalkuliatorių ir autoritetingai pareiškė: “700Lt”.  Na ką, teks man sugaišti savo turbūt ne tokį brangų pusdienį ir susimontuoti kaminą pačiam:

    Šiais metais pirmą kartą užderėjo vynuogė. Dar ne iki galo suformuota, tai derlius ne kažin koks:


Rodyk draugams

39. Pastogės pakalimas.

2008-09-21
   Atrodo taip šitas reikalas vadinamas. Tai va, supratau, kad pirma reikia pakalti, o tada jau tinkuoti. Taip lengviau išvengti plyšio tarp sienos ir pakalimo. Čia, kur matosi tinkuota siena, reikėjo pavargti kol bent minimaliai priderinau lentas prie tinko kreivumo:

    O čia pirma buvo pakalta, o paskui tinkuota. Žymiai paprasčiau, tik kiek susitepa lentos tinkuojant ar dažant:


Rodyk draugams

38. N@xui.

2008-09-08
    Užbaigiau nuo gatvės pusės esančio fasado tinkavimą. Tuo pat metu per kelis namus nuo manęs stovintį namą tinkavo profų brigadėlė. Du vyrukai atėjo pažiūrėti mano namo, o gal mano darbo. Ilgokai stovėjo gatvėje ir žiūrėjo netardami nei žodžio. Kažkaip tikėjausi, kad pakalbins, ar šiaip ko paklaus, bet to neįvyko. Jiems benueinant išgirdau, kaip vienas mestelėjo kitam trumpą, bet labai iškalbingą “n@xui”. Va, ką jie matė nuo gatvės pusės:

    Toks komentaras pakėlė nuotaiką kelioms valandoms. Nuotraukoje gal gerai nesimato, bet šito fasado sienos lygumas tikrai yra +-15cm.
    Betrepsėdamas po sklypą radau po beržais pridygusių lepšių. Aha, maistas! Tuoj į keptuvę buvo prikliukinta aliejaus, sudėti grybai, pripjaustyta svogūnų, pritarkuota cukinijos ir viskas pakepinta. Nuo kaimyno medžio prisiskyniau mažų, bet skanių slyvų. Radau savo dar ne visai sunokusių, bet jau valgomų pomidorų. O obuoliukų šiemet niekur netrūksta. Gavosi prabangus pietų stalas:


Rodyk draugams

37. Lauko skulptūra.

2008-09-06

    Apkalinėdamas stogo apačią radau dar kelias vietas inkilams. Šitą, esant reikalui, jau bus galima atidaryti:

    Viduje dalis sienų nutinkuota ir vis daugėja baltos spalvos:    Vis rečiau naudojamos kopėčios paverstos lauko skulptūra:


Rodyk draugams