BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2008

32. Pirma medinė palangė.

2008-05-26
Įstačiau pirmą medinę palangę viduje. Nebuvo sunku, nors niekada tokio darbo neteko dirbti. Tinkas patalpoje visiškai šviežias ir drėgnas, todėl ir toks tamsus:

Čia dar keli nuveikti darbai. Bareljefas virš pagrindinių įėjimo durų (nematomas nuo gatvės) ir vėjo varpelių pakabutis iškirptas iš parūdijusios skardos. Įdomu, kad tie metaliniai, puikiai skambantys vamzdžiai šitam daiktui gauti iš JAV ambasados. Tie paranojikai tokiuose kloja elektros laidus:

Rodyk draugams

31. Tinkavimas ant medienos.

2008-05-21
Kartais prisireikia nutinkuoti sienoje atsidengusias medines konstrukcijas ar, pvz., virš langų ir durų esančias medines sąramas. Tada būtina ant medžio pritvirtinti metalinį tinklelį. Aš tai prisuku nedideliais medvaržčiais:

Rodyk draugams

30. Šedevras.

2008-05-18

Daug visokių klojinių variantų teko šitoje statyboje sukonstruoti, bet klojiniai paskutiniam į sieną įleistam automobilinio stiklo langui tikrai verti atskiro blogo įrašo. Galima sakyti, kad tai yra kitokioje statyboje  laisvai besireiškiančios kūrybos ir improvizacijos šedevras:

Durų, baldų detalės, kažkokie pagaliai ir nežinia iš kur atnešti skydai- viskas panaudota reikalui. Pats stiklas šį kartą gautas iš kaimyno- autoserviso savininko (jo namo stogo kampas kyšo virš apželdinto stogo). Tas pats klojinys iš vidaus:

Rodyk draugams