BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2008

27. Tu rupke!

2008-03-12
    Pridariau broko pernai rudenį tinkuodamas. Didžiausia tikimybė, kad dar neišdžiūves tinkas gavo šalčio, nes buvo kelis kartus minusinė temperatūra ryte. Tokio tinko yra keli kvadratiniai metrai. Pats paviršius atšokęs ir krenta plokštelėmis. Giliau tinkas atrodo tvirtas. Nu ką, lauksim tikros šilumėlės ir pertinkuosim:

    Bet šitas kampas tikrai buvo tinkuotas esant šiltam orui. Tikėtina, kad maišant skiedinį padauginau smėlio. O gal pamažinau- nežinau, nes tokia tinko būklė yra tik apie pusėje metro kampo, kitur viskas gerai. Teks nudaužyti ir pertinkuoti:

    Kad nebūtu taip liūdna žiūrint į jau griūnantį namą, įdedu neišsenkančio labai kokybiškų ir visiškai nemokamų trąšų šaltinio nuotrauką. Čia mano kaimynai dar aną rudenį nusipirko žirgą ir asilę. Vieną kartą jų tvartelį jau išmėžiau, o kiek dar tų kartų bus…:


Rodyk draugams

26. Daiktų evoliucija.

2008-03-03
    Viskas kinta. Taip pat ir daiktai, kurie mus supa. Svarbiausia- neforsuoti natūralios įvykių tėkmės. Šitaip praėjusios vasaros pabaigoje atrodė mano maisto ruošimo centras. Iš tėvo gauta ir primityviomis priemonėmis patobulinta šašlykinė kelis metus puikiai atliko visas reikalingas funkcijas:    Bet, prieš kelias savaites svečiuojantis pas brolį Pasvalyje, naudotų baldų parduotuvėje aptikta krosnelė pasirodė tinkama natūraliai evoliucijai. Sumokėta 330Lt. Vienintelis, bet lengvai sutvarkomas trūkumas- viduje trūksta liepsnos vertimo plokštelės (nusiderėta 20Lt):Rodyk draugams