BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2007

18. Akmenų dėlionės.

2007-07-28

Vis rankioju akmenis kur papuola ir kartais randu tinkamų akmenų dėlionėms. Šitas su įdubimu labai tiko paukščiukų ir vabaliukų (uodukų) girdyklai:O iš skaldytų akmenų jau galima sudėlioti ir kažką panašaus į skulptūrą:

Rodyk draugams

17. Naujienos.

2007-07-24
Atsirado naujas, geresnis fotikas todėl tikiuosi, kad nuotraukų kokybė gerės. Tai dabar prašom šiek tiek naujienų iš statybų aikštelės. Čia matosi kaip atrodo į nešildomos pastogės sieną įmontuotas langas iš automobilinio stiklo. Peckelynės daugiau, bet rezultatas žymiai geresnis už banaliai plokščią stiklą:O šitie arkiniai langai yra tarp pagrindinio kambario ir sutapdinto šiltnamio:

Rodyk draugams

16. Atostogos.

2007-07-08
   Daug visa ko pristačiau. Visokių įdomybių. Bet jūs nieko šį kart nematysit, nes neturėjau su kuo fotkint. Pas mane kaip ir visur Lt prasidėjo potvynis. Rūsį vandens jau per du sprindžius. Bliamba, šiandien tik prisiminiau, kad buvau benzopjūklą rūsį palikes, tai nuvažiaves vos suradau po vandeniu priburbuliavusį. Nu dar ten visokių nuostoliukų pridaryta. Stengiuosi neimt į galvą, nes rytoj visi keturi išvažiuojam su dviračiais į Suomiją (Porri Jazz festivalis ir Alandų salos). Nors nesijaučiu persidirbes, bet kaip ir atostogos išeina. Hip, hip, kur mano meškerė, kur mano alus, kur mano tepalas nuo uodų. Dvi-tris savaites naujienų nebus.

    Nu tai suvažinėjom į Suomiją. Numynėm netoli 600km. Viskas praėjo kuo puikiausiai. Prisižiūrėjom visa ko, patyrėm visokių nuotykių. Vienžo, įdedu keletą įspūdžių fragmentų:

   

 

 

 

  

   

Rodyk draugams