BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2007

15. Molio deivė.

2007-05-25

 

    Nualintas karščio šaltu veidu mečiau visus rimtus darbus ir kelias valandėles tyrinėjau  molio ir drožlių mišinio galimybes skulptūroje.  Radau, kad galimybių  yra.  Dabar suku galvą kaip perkelt visą tą grožį kur toliau, nes masė tai nebloga susidarė, o vieta galėjo būt ir kur nuošaliau, ne vidury pagrindinės patalpos. Bet ko gero teks laukti kol išdžius:

Rodyk draugams

14. Kas vyksta?

2007-05-15
Nugi vyksta kai kas. Va, lubas šiltinu. Tam reikalui naudoju labai krūtas termoizoliacines plokštes paprastai naudojamas pramoninėj statyboj. Turbūt nereikia nei sakyt, kad už jas nesumokėjau nei cento ir net neradau kam ačiū pasakyt. Tarpai tarp plokščių užpildomi biria ekovata:

Ir, aišku, toliau krečiu sienas. Šiaudai jau ant ribos, tai dabar naudoju vien medžio drožles nuo obliavimo staklių. Mišinys gaunasi sunkesnis, bet vidinėms pertvaroms kaip tik tokio ir reikia. Pasikeitė ir technologija. Dabar visą mišinį galima paruošti maišyklėje, tačiau kraunant į klojinius nebeišeina naudoti šakių, tai tenka lankstytis ir viską imti ir krauti rankomis. Drožlių armavimo savybės yra nekokios, todėl reikia papildomai armuoti medžio lystvelėmis:

Rodyk draugams