BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Balandis, 2006

6. Molis ir šiaudai.

2006-04-09

Na va, sukrėčiau pirmą kubinį metrą sienos (vienos dienos darbas). Kol kas mišiniui naudoju tik molį, šiaudus (70-80%) ir šiek tiek kalkių. Darbas pakenčiamas, tik kol nėra pakankamų įgūdžių- labai purvinas. Molį ir kalkes su vandeniu suplaka skiedinio maišyklė. Tada tą pliurzę išverčiu į plastikinę dėžę, į ją metu šiaudus ir mindau. Po to vėl metu ir mindau tol, kol į paviršių beveik nebeprasimuša skysta molio tyrė. Po to imu šakes ir verčiu tą molio ir šiaudų masę į laikinus klojinius ir šiek tiek suspaudžiu. Dirbant vienam labai tinka klojiniai iš senų durų (lengva pakelti, montuoti ir negaila pjaustyti ar kaip kitaip gadinti).

Ta pati vieta (tik iš lauko pusės) nuėmus klojinius ir padžiovinus savaitę. Nors ir atrodo silpnokai, bet iš tikro siena yra pakankamai standi. Į būsimų langų vietas įdėtos laikinos formos.

Rodyk draugams

5. Žiemos grožybės.

2006-04-04

Šiaurinė namo pusė. Dešinėje matyti sukrautos šiaudų kitkos. Šalia jų- maišai su spaliais. Lietaus vanduo nuo stogo nuvestas į kūdrą su linksmais, bet kol kas miegančiais karosiukais ir varlytėmis. Padangos bus naudojamos terasos pagrindui.

Šitą triratį radome kaimo šiukšlyne. Pas mus jis be jokių pastangų ir išlaidų pavirto džiuginančiu akį meno kūriniu.

Rodyk draugams

4. Kam reikalinga vėliava?

2006-04-03

Vėliava reikalinga tam, kad būtu gražiau. Šita vėliava, o tiksliau paties pasiūtas vimpelas, kabo jau beveik metus. Po žiemos atsirado aiškūs susidėvėjimo požymiai, todėl reikės pakeisti. Vėliavos stiebą pasidariau iš miške rastos nugriuvusios pušaitės. Laikiklis- iš vertikaliai įkasto kanalizacijos vamzdžio gabalo. Bendra projekto kaina- apie 5Lt.

Rodyk draugams