Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-12-16

89. Šviestuvai ir kitos detalės.

Publikuota: Kita

Svečių atsivežto vokiečių aviganio vardas- Mimė. Kiek pasisukiojo ir griuvo miegot vos ne vidury kambario.

Pradėjus kūrenimo sezoną buvo įdomu pažiūrėt ar tikrai molinės sienos palaiko, kaip buvo sakoma, tinkamiausią žmogui oro drėgnumą patalpose. Vidury kambario, ant stalo padėtas prietaisiukas beveik visą laiką rodo apytiksliai 50% oro drėgnumą, o mano aptikti šaltiniai teigia, kad kai oro drėgnumas krenta žemiau 40%, žmogus jaučiasi blogai, didėja susirgimų tikimybė, tagi, su tuo atrodo viskas tvarkoj.

Buvo likę kelios nebaigtos tvarkyti nišos sienose, tai sutvarkiau (nutinkavau ir nudažiau).

Na ir dabar apie žadėtus šviestuvus. Šviestuvų aš, žinoma, nepirkau. Nušvilpiau juos iš KAM kiaušingalviams priklausančio objekto, kuris dar anksčiau priklausė sovietų kiaušingalviams. Ir tie ir anie žarstė ir žarsto iš žmonių jėga atimtus pinigus, todėl nemato reikalo jų skaičiuoti ar tinkamai prižiūrėti už tuos pinigus įsigytą turtą. Šitaip atrodo originalus šviestuvas:

Šitie šviestuvai yra žiauriai galingi nes naudoja 400w lempas, todėl turi specialius paleidėjus (palubėj pritvirtinta juoda dėžutė) ir didelius patronus. Nesiruošiau aš taip brangiai apsišviest, bet vieną norėjau pabandyt, tai nupirkau gyvsidabrio lempą už 20Lt (galima ir natrio dėt, būtų geltonesnė šviesa, bet ta gerokai brangesnė) ir pakabinau terasoje po stogu. Plieskia nežmoniškai, tai nežinau ar laikysiu. Kitus tris šviestuvus išardžiau, nes man reikėjo tik gaubtų. Gaubtus išdažiau keliais sluoksniais baltų dažų  skirtų radijatoriams (8Lt už puslitrį), iš vidaus prisukau skardos blynus, prie jų- normalius patronus ir tada viską tiesiai prie lubų.

Virtuvės dalies šviestuvas turi atskirą jungiklį. Vaizdas iškart pagerėjo, nes tos ant laidų kybančios lemputės labai jau ūkiškai atrodė.

Patiko (0)


Atgal į: 89. Šviestuvai ir kitos detalės.