BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

98. Termovizoriaus nuotraukos.

Buvo atvykusi dar viena grupelė lankytojų ir vienas jų, Jonas, turėjo termovizorių. Ne tik turėjo, bet ir nepatingėjo klampoti po sniegą ir spaudyti mįslingus mygtukus. Vėliau atsiuntė ataskaitą ir trumpai pakomentavo, kad “labai neblogos sienos. Tiesa, efektingiau tyrimas atrodo, kai lauke koks -10C. Dabar sunku ką nors spręsti apie tą pusę, kur truputį jau šildė saulė”. Kam įdomu, čia yra visa ataskaita (23MB).

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (9) | “98. Termovizoriaus nuotraukos.”

 1.   Gencijonas rašo:

  Sveiki,

  atsiprašau, kad rašau klausimą ne prie tinkamo įrašo.
  Kadangi artėja pavasaris planuoju sodyboje įsirengti nuotekų sistemą pilkam vandeniui. Jūs buvot rašęs, kad planuojate daryti riebalų gaudytuvą, kad nekiltų problemų dėl užsikišusių vamzdžių. Norėjau paklausti ar pasidarėte? Jei taip, gal galėtumėte įkelti nuotraukas ar schemą.

  ačiū,

  G.

 2.   R rašo:

  Dar nėra, bet jau atsivežiau tas mėlyno plastiko bačkas. Šią vasarą darysiu.

 3.   Algimantas rašo:

  Sveiki R, gal galite parašyti man į e-paštą, norėčiau paklausti patarimo dėl savotiško namo konstrukcijos. Gal ką patartumėt.

 4.   Remigija rašo:

  Sveiki, Robertai,
  Rašo Jums Remigija, praėjusiais metais su savo vyru Lioša buvome pas Jus atvažiavę. Šis apsilankymas buvo lemiamas apsisprenžiant dėl savo namuko, taip pas Jus buvo gera :). Šiais metais jau statome, iškyla nemažai klausimų, labai norisi suitikti ir pasitarti:). Tažiau niekaip nerandame Jūsų telefono ar kokių kitų kontaktų.

  Su nekantrumu laukiame atsakymo

  Remigija, Aleksejus ir mažasisi Dominykas:)))

 5.   s-j rašo:

  RB, jau vasara ipusejo. termovzoriaus nuotraukos dar nepagelto. gal kokiu nauju apie ta pati riebalu sesdintuva pradziuginsi?

 6.   Termovizorius rašo:

  Tikrai sienos neblogos :)

 7.   s-j rašo:

  simta! simta!…

 8.   Mynde rašo:

  Labai idomu skaityti sita bloga, laukiam papildymu kuo dazniau :) Kiek lauke buvo laipsniu kai darete termovizoriaus foto?

 9.   Laisvūnas rašo:

  Labas. Labai sudomino tavo namas, norėčiau pamatyti. Domina ir kiti tavo dirbiniai. Gal gali parašyti, kur tave rasti. Būtų tikrai įdomu pasimatyti, nes mes ir susipažinę beveik (cha cha, nesitiki) prieš 50 metų. Labai laukiu žinios