BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

96. Gerbūvis

Kitaip sakant- visokie niekai, padedantys jaustis gerai. Aš gerai jaučiuosi kai pats pasidarau tai, kas man atrodo reikalinga, įdomu ar gražu. Krosnies įrankiai nepatogiai mėtėsi ant žemės, ar malkų dėžėje, todėl suvirinau paprastą stovą, kurio pagrindui panaudota traktoriaus sėdynės detalė, metalo strypai gauti iš išardytos kabelio ritės, o šepečio kablys pagamintas iš senovinių vyrių:

Kepsninė vasarą rūdydavo lauke, nes ji yra gana masyvi ir nepatogi nešioti. Privirinus kaimyno atiduotų vaikiškų dviratukų ratus kepsninė pagaliau tapo tikrai mobili:

Keliose vietose būtų visai neprošal pritvirtinti turėklus, nes pats vos nenusiverčiau kelis kartus. Kol kas suvirinau laikiklius turėklams, o pačių turėklų dar važiuosiu į mišką:

Šita vonia netiko namui, tai buvo naudojama darže kaip vandens rezervuaras. Dabar sugalvojome užkelti ją ant ratukų ir pastatyti ant šulinio dangčio. Vonioje tikriausiai auginsime vandens augalus- ajerus ir meldus:

Neužstojančios vaizdo lauko skulptūros pagrindui panaudotas vandentiekio vamzdžio galas ir sugedusios elektrinės plytelės kaitlentė. Pati skulptūra suvirinta iš 5 mm surūdijusios vielos gabaliukų:

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (14) | “96. Gerbūvis”

 1.   ap rašo:

  :) kepsnine prašosi privirinama prie dviračio iš praeito posto.

  o šiaip viskas uber gerai! sekmes

 2.   s-j rašo:

  man vonia patiko. tik su pilnu turiniu aiskiai ratukam krantai bus.

 3.   vida rašo:

  nepaliauju Jumis žavėtis, .. ačiū, kad dalinates su mumis

 4.   namukas rašo:

  Smagios idėjos, sveikinu :)
  Vonią dar galima įkasti į žemę, būtų kaip baseinėlis.

 5.   Šarūnas rašo:

  Perskaičiau visą tavo blogą, apšalęs kaip viską sugebi panaudoti, pritaikyti, pakeisti paskirtį, patobulinti, ir t.t. Moizaikos iš plytelių duženų SUPER! Gaila tik tai kad molinis tinkas yra trumpalaikis ir kaip pats rašei pastoviai reikia pertinkuoti byrančias vietas. Beje man nepatinka šalia mūsų sodybos prūdelyje kvarkiančios varlės o tu pas save jas užsiveisei, visiškai skirtingi požiūriai į varles.

  Sėkmės tau vystant tikrai unikalų ilgalaikį projektą!

  Pasisėmiau neblogų idėjų, bandysiu kas gausis…

 6.   R rašo:

  Dėl molinio tinko tai ne visai teisingai supratai. ne dėl silpnumo jis trupa, o kai nešdamas lentą, ar kokį kitą masyvesnį daiktą, užkliudai sieną. Po kiek laiko tokių ištrupėjimų atsiranda daugiau ir tada jau pačiam norisi sutvarkyti šitą reikalą, vien dėl gražumo.Tada užsimaišai stiklinę košės, užtrini su ranka ir padažai- tam užtenka 15-20 min per metus.

 7.   Darius rašo:

  Norėčiau širdingai paspausti jums dešinę už tai, kad esate kitoks, už super pasaulėžiūrą, už tai kad esate LAISVAS. Senai seku jūsų blogą ir neatsistebiu jūsų išradingumu ir vaizduote, pavydžiu jums (sveikai) ir nekenčiu savęs už tai, kad savo noru papuoliau i tuos vagonus vykstančius i Airiją (Lietuvių emigraciją skaitau, kad tai antrieji ‘’savanoriški” masiški trėmimai atkūrus nepriklausomybę, pranokstantys pokarinius) ir atsidaviau į vergiją. Negana to užkibau dar ir ant nekilnojamo turto jauko, įsikinkiau į storų išpampusių bankininkų lengvai duodamą, niekuom nepadengtų tuščių pinigų, paskolą būstui per patį piką. Na nieko nepadarysi, kaip sakoma durną ir bažnyčioje muša. Per 8 metus žiauriai pamilau Lietuvą- tai pats nuostabiausias kraštas kokiame tik yra tekę būti net ruduo su savo purvynais ir tai gražus atrodo. Sakysit rizikuot ir gryžti, taip žinoma, viena mano pusė taip ir sako, o kita pusė prikaustyta storom palūkanų grandinėm neleidžia pajudėt iš vietos, sako prapulsi tu gimtinėje, darbo nėra ir šeimyninė padėtis pasikeitusi, žodžiu pražūsi kai viskas taip brangu Lietuvoje. Tikriausiai baimė ir atsakomybė. O skaitydamas Tavo, Robertai, blogą suteikiu sau viltį, kad vieną dieną ir aš statysiu savo svajonių namą. Ačiū tau, kad daliniesi ir atleiskit, kad taip išsiplėčiau.

 8.   Audrius rašo:

  Kaip žolinis stogas laikosi? Skaitineju dabar apie tavo žolės stogą. Vis mastau ar imanoma tą OSB plokštę kuom nors pakeisti. Pirkt brangoka vis tik. Lentų visokių turiu tik ne tiek, kad užtektų visą stogą ištisai perklot. Jeigu tarp lentu kokius 10cm tarpus palikt gal koks presuotas kartonas tiktų?

 9.   R rašo:

  Nelabai kartonas tinka. Nes vis tiek, kai bus dregnas oras, kartonas gaus dregmes is aplinkos, ir palaipsniui deformuosis nuo svorio. Nebent lentos apacioj butu beveik be tarpu.

 10.   Audrius rašo:

  kai be tarpų tada nebereikia jokio kartono:-)

 11.   Gediminas rašo:

  Jau pasiilgom istorijos tęsinio ;)

  (Kad ir apie kanalizacijos veikimą ar kitus pasiteisinusius ar ne sprendimus. L įdomu)

 12.   Mantas rašo:

  Sveiki,

  labai laukiame naujų įrašų!

  Sekmės jums

 13.   Jonas Krrr rašo:

  O vėjo malūnėliai kur? Dabar juos galima labai tobulus daryti - su šviestukais, kuriuos energija aprūpina CD arba HDD varikliai su propeleriais. O šito gero yra. Jau būtinai reik atvažiuot ekskursijon…

 14.   s-j rašo:

  kaip , robertai, sekasi? apleidai tinklasasti visai. argi niekuo nauju neturi pasidalinti?