BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

93. Perdirbiniai.

Besidairydami ką čia dar patobulinti atkreipėme dėmesį į terasoje kelis metus kaip stalą naudotą kabelio ritę, kuri jau buvo pabodusi ir šiek tiek per žema. Prisiminiau kadaise iš medienos fabrikanto VM gautas ir dirbtuvės chaose palaidotas brokuotas lovos kojas. Ritė buvo išardyta, o prie blyno ilgais medvaržčiais prisuktos trys kojos. Stalas tapo kiek aukštesnis ir dailesnis. Tarp dviejų ritės blynų buvusios lentutės, pasirodo, yra geros medienos, obliuotos, šiek tiek išlenktos per visą ilgį ir prašyte prašosi pritaikymui.  Po neilgų paieškų susiradau paprastos ir patikimos sulankstomos kėdės brėžinius ir griebiausi darbo. Pritaikiau matmenis savo lentutėms, neradau tinkamų vamzdelių, kur ant tų varžtų maunasi, tai jų išvis atsisakiau, nes nelabai jie ir reikalingi, ir po trijų valandų krapštymosi gavau tvirtą ir patogią sulankstomą kėdę:

Šitame name dabar jau naudojama daugiau nei 20 kėdžių, fotelių, suolų ir taburečių, visi jie skirtingi (nes visi žmonės yra skirtingi) ir, ar bereikia sakyti, nepirkti parduotuvėje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (10) | “93. Perdirbiniai.”

 1.   mantas rašo:

  Pagarba :) Tikiuosi sulauksiu ir as tos akimirkos, kaip turesiu bent viena laisva minutele saviraiskai. Darbas, darbas, o po darbo apie nieka net pagalvot nesinori…

 2.   Valdemaras rašo:

  Liux,o as baigineju ukini pastateli is lentu,medienos, kurios pries metus gavau uz dyka,stoga darysiu su zemem ir pradesiu lipdyt nameli,kaip ir susirinkau visus trukstamus techninius atsakymus,buvau sveciuose molinei trobelei ir perskaiciau knyga Dom iz samana kur cia nuorodose yra.Tik jieskausi per visus galus senu kilimu stogui,bendroi sumoi apie 100kv.m. reikia,jai kas turit (ar zinot kas turetu) buciau labai dekingas jai paukotumete geram tikslui,mano tel. 867662067 geriausiai butu palei Vilniu,bet prie progos paimciau ir is kitu miestu,o gal tu R.B. turi kokiu minciu kur man rasti sio gerio?

 3.   R rašo:

  Mano kilimų šaltinis buvo miesto šiukšlių konteineriai ir kelis atvežė bičiuliai. Dabar pavasaris, žmonės remontuojasi, atsinaujina ir jau pasimato karts nuo karto prie konteinerių gerų daiktų, kilimines dangas irgi jau mačiau kažkur, bet man kaip ir nebereikia, tai palikau. Dabar turėsiu minty, kad ieškai. Geriausia tokių daiktų po savaitgalio dairytis, ar sekmadienį po pietų. Šiaip tai aš čia turiu aiškiai per daug daiktų ir dalį tikrai galėčiau perleisti kam nors. Kad ir tos atseit brokuotos kojos, kurias naudojau stalui, tai jų dar 12 vienetų yra ir visų jų tikrai nebepanaudosiu. Dar elektros kabelių visa krūva mėtosi, šviestuvų, tų su stikliniais gaubtais ir grotelėm turiu atliekamų, yra likę kanalizacijos vamzdžių visokių alkūnių, vienžo, pagalvok.

 4.   Raimonda rašo:

  Man reiketu patarimo, noriu padaryti apdaila senai plytinei vyryklei. Apdaila turetu buti is molio. Kokius priedus patartumet deti i moli? Kad nesuskilinetu? Ir ar tinkuoti ant ikaitintos krosnies ar ant saltos? Bandau visur skaityti, bet kaip neaisku taip neaisku…

 5.   R rašo:

  Tai jo, reikia, kad krosnis prieš tinkavimą būtų gerai iškūrenta ir šilta. Prieš tinkuojant reikia iškrapštyti molį iš siūlių per 0,5- 1 cm, kad geriau kibtų tinkas. Į molį, aišku, reikia smėlio dėti 1:1, nors nuo molio tas priklauso. Į patį tinką galima dėti druskos 100gr vienam kibirui. Labai gerai tinką sutvirtina asbestas, bet kur dabar tokio gaut tai net neįsivaizduoju. Dar galima prie mūro prieš tinkavimą pritvirtint tinklelį, bet tam reikia į siūles įleistų vielučių, tai šitas variantas gal jau nebetinka. Mačiau dar kažkada parduotuvėje stiklo pluošto plaušelius, pardavinėjamus maišeliais, šitie irgi turėtų sutvirtint tinką. Tinkuojama per kelis kartus. Pirmą kartą plonu, grietinės tirštumo skiediniu, o šiam išdžiuvus- dar vienu, storesniu sluoksniu. Bendras tinko storis neturėtų viršyti 1 cm.

 6.   Automobiliu nuoma rašo:

  Na baikit tuos bajerius - tinkuot su moliu. Daugiau bėdos negu naudos.

 7.   Donatas rašo:

  Laba diena,

  Gal galiu užsakyti tokių sulankstomų kėdžių? Atrodo nuostabiai, o ir sėdėti, panašu, labai patogu.

 8.   R rašo:

  Pusę malonumo prarasi užsakinėdamas. O šiaip tai brėžinys yra, bet kuris stalius nesunkiai pagamins. Aš tai tingiu.

 9.   tofanijo rašo:

  Kaip visgi jusu siaudinukas laiko siluma? Ar nesalta buvo ziema?

 10.   R rašo:

  Nešalta.