BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

90. Žiemos gaminiai.

Ilgą laiką čiužiniai buvo pakloti tiesiai ant grindų ir buvo gerai, bet žiema yra pats tinkamiausias metas lovos darymui, todėl vieną dieną vis tik ėmiausi šito darbo. Galvūgaliui panaudotos dar vienos senos durys. Pirmas varijantas atrodė gal ir neblogai, bet tie bumbulai šonuose netrukus pasidarė beprasmiški, nes visas viršus mikliai buvo apkrautas visokiais daiktais ir tie bumbulai nebepuošė, o tik trukdė:

Po nedidelių svarstymų jų buvo atsisakyta, o vidury lentynos įtaisyta linksmu tumbleriu įjungiama lempa, kuri buvo likusi nuo iš mano dirbtuvės pavogtų gręžimo staklių. Lempos gaubtas ir pati lovos konstrukcija dar bus dažomi kada nors. Kol kas vyksta diskusijos dėl spalvos.

Ant lentynos dar matyti mano daryta labai abejotinos vertės skulptūra “Dvigubas mėnulis”, o tas fantastiškas skiautinys yra RŠ rankų darbas. Radijukas groja Opus 3.

Rudenį mano daryta paukščių tupykla pritraukdavo vis mažiau paukščių, todėl žiemą ėmiausi gudrybių- pagaminau ir tupyklos viduje pakabinau lesyklėlę, o apačioje pririšau kelis nesūdytų lašinių gabaliukus. Vertėjo! Kol kas rekordas yra 10 užkandžiaujančių zylių vienu metu. Šitoje nuotraukoje, darytoje pro virtuvės langą, matyti trys zylės (viena- lesykloje):

Aplinkiniuose medžiuose jau tupinėja kėkštai ir, sunkėjant išgyvenimo sąlygoms, tikuosi pamatyti dar daugiau ir įvairesnių paukščių.

Ir pabaigai, nedidelė Naujametinė dovanėlė norintiems statytis kitaip- visa reikalinga informacija statybai panaudojant senas padangas (beveik 5Gb knygų ir video). Būstas iš padangų buvo mano pirminė idėja, kurios teko atsisakyti dėl sklypo topografijos ir jau sumontuotų pamatų, bet šis varijantas man vis dar atrodo puikiai. Net jei ir nesiruošiate naudoti tokių technologijų, verta bent jau peržvelgti kas ten rodoma ir rašoma. Tikrai rasite vertingų detalių ir idėjų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “90. Žiemos gaminiai.”

  1.   Vygintas rašo:

    Naujas įrašas pačiu laiku. Kaip tik ruošiuos sau lovą kaltis, tik laukiu kol užsakytą medieną atveš. Nebloga idėja su lentyna, tai nepyk, bet nuvogsiu aš ją:)

  2.   Tadaushis rašo:

    Pagarba autoriui! :) Per tris dienas “suvalgiau” visą blogą nuo pradžios iki galo (liko tik kelių įrašų komentarus iki galo pabaigti skaityti). Dėkoju už pateiktą naudingą informaciją bei ačiū už tai, kad savo pateikiama informacija suteikiate drąsos tokiems patiems kaip Jūs (tik daug žalesniems ir baugštesniems). Pokyčiai pasaulyje prasideda būtent nuo tokių žmonių.

Rašyk komentarą