BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

88. Trys stalai.

Mažas ir jaukus staliukas. Kiek aplūžusi, bet vis dar elegantiška apatinė dalis gauta iš RŠ. Viršų išpjoviau iš klijuoto medžio masyvo.

Plastikinis stalviršis turėjo būti naudojamas lauko kavinėje, bet pasikeitus aplinkybėms atkeliavo į LJ namus, o iš ten, net su nenuplėštais lipdukais atiteko man. Kojos, kaip gamybos brokas, gautos iš medienos fabrikanto VM. Tvirtas ir laaabai slidus stalas.

Prie šito teko gerokai paplušėti, nes dvi kojos buvo sulaužytos ir bandytos remontuot perkalant sprindiniais vinimis, o nuo apvalaus karkaso (užstoja stalviršis) atšokusi, o vietom ir visai nukritusi faneruotė. Stalviršis iš kiek apšlifuotos kabelio ritės. Pradžioje galvojau, kad laikinai, bet dabar žiūriu, kad visai normaliai atrodo, be to tokio stalviršio negaila sutept dažais ar įpjaut, o uždengus staltiese vaizdas dar pagerėja. Kėdė paimta iš šiukšlių konteinerio senamiestyje. Fotelis antrame plane gautas iš NK.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (8) | “88. Trys stalai.”

 1.   rapolas rašo:

  Jus pavarot. galesit rengti seminarus kaip panaudoti ir prikelti daiktus antram gyvenimui. kiti moka didziulius pinigus, o cia zmogus savo laiko ir proto saskaita turi tokius daiktus. saunuolis. malonu kad pasidalinate savo patirtimi.

 2.   Dikiz rašo:

  Ilgai skaitau sita bloga.Nu tikrai stebina racionalumas ir net nezinau netingejimas,noras dirbti ir turejimas tiek ideju…Ikvepia darbam paskaicius toki bloga :)

 3.   Greta rašo:

  Sveiki,

  o kur galima rasti nereikalingų kabelių ričių?

 4.   arunas rašo:

  a mane atvirksciai veikia-rankos nusvyra…….kam dirbt nuo ryto iki vakaro,kai cia pamatai ……….tik pyst i stovi stalas:)

 5.   Vasia rašo:

  Pasigendu pasidalinimo, kaip su kastais sildymo Moliniame name ?

 6.   R rašo:

  Kabelių ričių galima rasti prie telekomunikacijų ar prekiaujančių kabeliais įmonių sandėlių, nes jei sandėlininkai nenaudoja medienos kurui, tai dažniausiai tos ritės būna sukrautos lauke (kartais išardytos), o vėliau išvežamos į šiukšlynus.

  Šildymo kaštai kol kas labai menki, nes ir orai dar nešalti. Stengiuosi kiekvieną vakarą krosnyje sukūrent glėbį malkų (kiek ant sulenktos rankos telpa) ir temperatūra nuolatos laikosi 18-19C. Bet pvz., praėjusį savaitgalį kūrenau penktadienį apie pietus ir vakare išvažiavau. Termometras tuo metu rodė +19C, o lauke dieną buvo apie +5C. Grįžau pirmadienį apie pietus ir temperatūra po beveik 3 parų buvo +16C. Tai nežinau, man atrodo, kad normaliai čia viskas yra. Spėju, kad kai lauke bus -20C galbūt reiks pakurt ryte ir vakare. Matysim.

 7.   Žmoga rašo:

  Rašei, kad perki daiktus elektroninėse parduotuvėse. Aš čia pažiūrėjau vienoj ir nieko gero, kaina beveik ta pati kaip normalioje parduotuvėje, o ir kaip pirkti gyvai napamačius? Dar apmokėjimas kažkaip abejonių kelia.

 8.   R rašo:

  Tai jo, visai gali būti, kad kaina nedaug skiriasi, reikia dairytis po kelias el. pardoškes. Pvz., jei pataikei į “Senukų” taip vadinamą el. prekybos skyrių, tai ten kainos tikrai beveik tokios pat, kaip prekybos salėse. Aš tai irgi mėgstu rinktis gyvai, todėl netingiu nueit į kokią pardoškę ir pasidairyt. Kai randu tinkamą, užsirašau tikslų pavadinimą, kurį naudoju paieškos sistemoje. Tada spaudau ant nuorodų ir lyginu kainas. Maždaug 1000Lt kainuojantis daiktas el. prekyboje turi būti bent jau 200-300 litų pigesnis. Apmokėti daug kur galima grynais, atsiimant prekę. Visada pasižiūrėk į “kontaktus”, nes jei ten nėra įmonės fizinio adreso, tokia įmonė atrodo nepatikima, nors jei galima mokėt atsiimant, tai jokio skirtumo. Pildydamas užsakymą, niekada nerašyk savo tikro el. pašto adreso (mažiau gausi šlamšto ateityje), užsakymui patvirtinti pilnai pakaks telefono.

Rašyk komentarą