BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

87. Virtuvės pradžia be pabaigos.

Pradėjau konstruot virtuvės kampą. Uf, gan sudėtingas reikalas tokiam mėgėjui kaip aš. Dar kreiva ten viskas, nu, bet po truputį judu į priekį:

Pačioje pradžioje palei sieną sustatyti pritvirtinti prie lubų ir grindų vertikalūs statramsčiai, priderinant juos prie sienų kreivumo ir galvojant kur ir kas suksis vėliau. Paskui stalviršis ir toliau jau spintelės, lentynos, durelės stalčiai- viską matuojant ir derinant ne po vieną kartą. Kriauklė ir indukcinė plytelė pajungtos ir jau pilnai naudojamos. Durelės kairėje padarytos iš senų durų. Siena su langu yra vienintelė pagrindinio kambario siena tiesiogiai išeinanti į išorę, todėl tarpą tarp apdailos skydų ir sienos dar užpildau stiklo vata, bus šilčiau. Su ta virtuve matyt ilgai žaisiu, tai finalinio vaizdelio dar teks palaukti.

Į rūsį nukeliavo dar dvi gautos metalinės įrangos montavimo spintos. Iš vienos pusės aš dėkingas žmonėms, kurių pagalba šitie nurašyti daiktai nukeliavo ne į metalo laužą, o į molinę trobelę, iš kitos pusės esu pasibaisėjęs, kad tokie dalykai apskritai nurašomi ir utilizuojami, nes tos spintos garantuotai yra brangios, o svarbiausia, jų būklė yra absoliučiai ideali, manau, kad jos lygiai taip pat atrodė ir ką tik nupirktos:

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “87. Virtuvės pradžia be pabaigos.”

 1.   romualdas rašo:

  Fantastiska virtuve! Labai gerbtinas mastymas.

 2.   paveiksliuku noretojas rašo:

  kazkotai paveiksliuku puslapis nenori veikt :/

 3.   arunas rašo:

  Eitum geriau pries Volstryta protestuot,uzuot uzsiiminejes tokiais smulkiaburzuaziniais darbeliais kaip virtuves gamyba:)

 4.   R rašo:

  Kad Lietuvoj “Užimkim Voltstrytą” akcijoje dalyvauja daugumoje patriotai/neonaciai, religiniai fanatikai/sektantai ir turtingi populistai- visai ne ta publika…
  Su paveiksliukais tai jo, užsilenkė tas serveris, kur talpinau nuotraukas paskutiniems įrašams, tai dabar reiks perdėliot kitur, tik žiūriu, kad ne visas buvau išsisaugojes, todėl matyt kažkas keisis.

 5.   Panasiai Panasus rašo:

  Mielas Rb, rekonstruoju sena rastini nameli, kuri laika vakarais skaitau tavo dienorasti:). Turiu toki klausimeli (Off topic), ten pirmam poste rashei apie savartyna kur galima pasirankioti medziagu statybiniu, gal galetum kazhkaip konkreciau pasufleruoti kur ji rasti;)
  Dekoju is anksto
  Keep on going ;)

 6.   R rašo:

  Statybos ir griovimo atliekų aikštelė:
  Liepkalnio 172 B (tel. 2152047, rjankauskas@ras.lt)
  dirba 7.00-21.00 (darbo dienom), 7.00-14.00 (šeštadieniais)

Rašyk komentarą