BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

85. Santechnika

Kai darbai pasisuka link santechnikos, pinigai pradeda byrėt iš kišenės sunkiai suvaldomu srautu. Mažai ką galima pačiam pasigaminti, praktiškai taupai tik pats darydamas visus darbus, ir jie ne tokie jau ir sudėtingi kaip kartais jaučiasi iš profesionalų kalbėjimų. Išsivedžioti vamzdynus ir prijungt įrenginius, mano nuomone galėtų tiek vaikas, tiek pensininkas. Net nežinau kiek dabar kainuoja santechnikos taško padarymas, vienu metu siekė 50Lt. Beprotybė, nes tą tašką aš padarau per 15min, neskaitant maklinėjimų po parduotuves ir kai kurių žinių kaupimo. Kitas dalykas- be galo sureikšmintos technologijos, visokiausi navarotai ir kelis kartus per metus naudojami patogumai, o tai kainuoja, ir žiauriai kainuoja. Štai, rūsyje kabo 80l boileris, kurio pajungimui panaudotas vienas slėgio vožtuvas (buvo komplekte) ir kelios sklendės (boilerio ištuštinimui ir atjungimui):

Paprasta kaip 2×2. Tarp kitko, šitą boilerį pirkdamas internetinėje pardoškėje sutaupiau 300Lt. Nepralenkiami šitoj sritį yra ciupk.lt chebrytė. Pas juos ir beveik visus čiaupus ėmiau, taip sutaupydamas po 30-90Lt už vienetą. Rekomenduoju. Praustuvo prie molinės sienos taip paprastai nepritvirtinsi, todėl labai gerai tinka ant stalo pastatomas praustuvas:

Vietoje užuolaidėlių bus durytės, viršuj dar lentynų nėra, bet, kaip matote, objektas jau intensyviai naudojamas. Kairėje palikta vietos skalbimo mašinai (kur skalbiniai per viršų dedasi). Virš vonios netrukus bus montuojama sienelė ir prie jos suksis vonios čiaupas ir dušas. O šitas daiktas tai daugelį nustebina:

Mane- irgi. Na, bet ko dėl tos moters nepadarytum, tegu būna. Tuo labjau, kad bide labai gerai tinka… kojoms nusiplaut. Prisileidi vandens, atsisėdi ant vonios krašto ir supranti, kad… geras tai yra įrenginys.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “85. Santechnika”

 1.   Vygintas rašo:

  Man paskutinių dviejų įrašų nuotraukų nerodo. Ankstensių įrašų viską rodo. Gal pradėjote kito formato nuotraukas dėti?

 2.   Pijus rašo:

  O rimtai kas čia tokio paskutinėje foto, kokia paskirtis ?

 3.   R rašo:

  Formatas tas pats, tik saugyklą pakeičiau, kartais sulėtėja krovimas, bet šiaip tai lyg ir veikė viskas.

 4.   Irmantas rašo:

  Apie bide angliškai: http://en.wikipedia.org/wiki/Bidet

 5.   Katilas rašo:

  Norėtusi pamatyti visas nuotraukas, kur jau bus pakeista.

 6.   Vida rašo:

  As irgi labai noriu tų nuotraukų, kurios kadais čia buvo ir jas mačiau, nes pati žadu daryti mozaikas ir man reikia Tavo pagalbos - nuotraukų.

 7.   Rimantas rašo:

  tikrai viska galima pasidaryti, aisku jeigu tam laiko turi.

Rašyk komentarą