BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

84. Ekstremalus perdirbimas.

Šitas daiktas jau senokai glaudėsi rūsyje, kartais pašiurpindamas užklydusius lankytojus. Užslinkus karštiems orams kažkaip natūraliai vis daugiau darbų susirasdavau vėsiame rūsyje ir vieną dieną nutariau padaryti iš jo ką nors naudingesnio- spintą dirbtuvėje.

Panaudota ir viena iš keturių karsto rankenų. Šitos spintos gamybai neprireikė nieko iš parduotuvės. Karstą gavau dovanų, lentgaliai lentynoms liko nuo statybų, saujelė medvaržčių buvo likusi gal dar nuo sovietų laikų (dabar ko gero jau ir nebegamina medvaržčių plokščiai suktuvo galvutei), baltų dažų likutis buvo beveik nebetinkamas naudoti, bet kažkaip pavyko atskiest (dažyt vidų reikėjo, nes lentos buvo negražiai nujuodavę), gerokai parūdiję kabliukas ir lankstai durims matyt kažkada buvo rasti mano kelionių po apleistus pastatus metu.

Na, ir dar vienas neįprastas daiktas šituose namuose. Mačiau, kad kai kurie žmonės daro paukščių tupyklas savo soduose. Man tai atrodė keista, nes kam jau kam, o paukščiui tokios paslaugos tikriausiai nereikia, bet kada iš lazdyno kartelių suraišiojau ir pastogėje pakabinau šitą keistą konstrukciją, mano nuomonė pasikeitė.  Sunku patikėt, bet patogi nusileidimo ir tupėjimo vieta tikrai pritraukia daugiau paukščių. Kartais sutupia ir po kelis, ir taip juokingai straksi po visą konstrukcijos tūrį. Čia tai žvirblis tupi ir čirškauja jau pusę valandos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (9) | “84. Ekstremalus perdirbimas.”

 1.   Into the wild rašo:

  Sveiki. Labai įdomus jūsų blogas - mums labai įdomu paskaitalioti vis, o ypač paskutinė tema su karstu - jėga. Paprasta, originalu ir aišku :) …labai norėtume su jumis pasikonsultuoti apie pečiaus ir aplamai tokią originalią statybą. Ar būtų galima su jumis susisiekti ? Pagarbiai - into the wild.

 2.   nb rašo:

  Karstą gavau dovanų… kažkas ruošėsi mirti ir nepavyko, ar karstų mados pasikeitė?: )))

 3.   R rašo:

  Šitas karstas yra akcijinis, nes jis buvo naudojamas keliose gatvės akcijose/protestuose- knygų barikadoje ir demokratijos laidotuvėse ar kažkaip panašiai. Po to niekam nebereikėjo ir chebra prisiminė, kad aš visą šlamštą susirenku.

 4.   s-j rašo:

  nu man tai siurpi ta spinta. nei karstu nei vainiku savuos namuos matyt nenoreciau.

 5.   hm rašo:

  foto nerodo

 6.   v rašo:

  Sveiki, Rolandai, labai idomūs jūsų darbai :) norėčiau su jumis susiekti asmeniškai.
  gal galima būtų gauti jūsų el.pašto adresą?

 7.   rai rašo:

  sveikas. skaičiau tavo straipsnį kažkada anarchijoj apie ekogyvenvietes ir ekologiją. http://www.vejuslenis.lt/ vyks šitas renginys ir pagalvojau, kad būtų įdomu išgirsti tame renginį kokia paskaitą - paprastą minčių išdėstymą, kontraversišką įprastinei vartotojų ekologijai. Jei būtų įdomu prisidėti prie ekofesto kūrimų susiek per http://www.vejuslenis.lt/

  r.

 8.   jignas rašo:

  labas, aš vis ne į temą :) esmė ta, kad “pajungiau” į kamštelių rinkimą draugą vieną, kuris tuo itin susižavėjo ir savo ruožtu prikalbino net kelias Šiaulių kavines tai daryti, tai sakė, kad šį savaitgalį mane pasieks jau trečias “Max**a” maišas kamštukų… o ir pats aš juos nemetu lauk, tai kaupiasi rimta krūva…. planuoju mėnesio gale būti sostinėj, tai gal perduočiau kaip nors Jums :)

 9.   Dingo nuotraukos rašo:

  Dingo nuotraukos :(

Rašyk komentarą