BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

83. Kabykla.

Šiaudų-molio sienos pasižymi dar ir tuo, kad iš anksto reikia numatyti kur kabės spintelės, lentynos ir pan., nes į tas vietas liejant sieną reikia įstatyt medienos gabalus, arba pastatyti laikančius stogo konstrukciją statramsčius. Kai dariau tambūrą, nepagalvojau, kad kažkur turės būti kabykla rūbams, todėl dabar teko sukonstruoti atskirai pastatomą:

Kabliukams panaudotos visokios senos ir surūdiję geležinės detalės. Jas apšveičiau vieliniu šepečiu, pašlifavau ir nutepiau nuo grindų alyvavimo likusia alyva. Išsišakojusį kamieną nušvilpiau iš valdiško miško.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (12) | “83. Kabykla.”

 1.   jignas rašo:

  negaliu nepasigirti, kad draugas, kurio buvau paprašęs rinkti kamštelisu, atvežė jų visą didelį maišą… tad misija “kamštukai” juda gan sparčiai, jei aišku jų dar reikia :)

 2.   R rašo:

  Dar imsiu.

 3.   mo rašo:

  jusu pasekejai :)

  http://freshome.com/2011/05/19/ecological-friendly-and-unconventional-earth-homes-by-vetsch-architektur

 4.   filosoffas rašo:

  Labas. Statausi šiaudinį namą, bet nežinau kaip vidaus apdailą nebrangiai pasidaryt. Klausimas: kaip priklijuoti keramikines plyteles vonioj prie molio? Atrodo kad su moliu išeitu… Ar teisybė? Ir dar, kuo molio tinką nudažyti? kalkėm nesinori. prie sienos prisiliest negalėsiu neišsitepęs. Ar tiktu vandeniniai dažai?

 5.   luddite rašo:

  pas mane irgi yra 3 maišekiai kamštelių, nebeturiu tavo kontaktų, tai rašau čia

 6.   Mindaugas rašo:

  Kabykla - super!

 7.   R rašo:

  >Filosoffui
  Plyteles moliu klijuot galima, bet aš taip niekur nedariau, tai mažai ką galiu patart. Aš ant molinės sienos, prieš tai sudrėkinęs, klijavau plytelių klijais. Labai gerai laiko.
  Molio tinką, ten kur žmogus gali prisiliest ir išsitept, dažau sumaišęs gesintų kalkių košę su vandens dispersiniais klijais skirtais sienų dažymui, maždaug 1:1, ir atskiedęs iki šaltibarščių kefyro tirštumo. Tirštumo reikia, nes tada užsitepa mikroplyšeliai ir šiaip siena lygesnė gaunasi.

 8.   Vytautas rašo:

  filosofui: yra tadelakt, yra american clay plaster, yra indigas.lt, molis puikiai surišamas linų sėmenų aliejumi imanoma gauti po 8 lt litrui. I moli galima deti mineraliniu pigmentu del spalvos. plitelias galima klijuoti cementas + kalkes + smelis - patikrinta.

 9.   VitaminasC rašo:

  norėtūsi daugiau bloge įrašų, taip įdomu skaityti…

 10.   Vytenis rašo:

  Gedimino pr. Muzikos akademijos antroje puseje suremtos kruvos puikiu mediniu langu. Suremta i statybini konteineri. Yra labai graziu, su gero metalo dekoruotom rankenelem, nesupuvusiu. Bent jau pries kelias dienas kruva dar buvo.

 11.   R rašo:

  Mmm, senos rankenėlės, važiuosiu pasidairyt. Langų tai kaip ir nebereikia.

 12.   Drabuziu kabyklos rašo:

  Isradingumui ribu nera

Rašyk komentarą