BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

81. Takai

Aplyginus žemių krūvas aplink namą kai kur prisireikė takų, daugiausiai dėl to, kad gruntas molingas ir palijus lietui noriai kimba prie batų. Šis iš į žemę įleistų skaldytų akmenų padarytas takas atsišakoja nuo pagrindinio įvažiavimo/įėjimo keliuko:

Kitas takas veda link kompostinės:

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “81. Takai”

 1.   Aleliuja rašo:

  siauroki takeliai ….

 2.   R rašo:

  Taigi žmonėms, ne drambliams. Be to, jais daugiau vaikščiojama kai šlapia būna, kai sausa smagiau žeme vaikščioti.

 3.   vaidas rašo:

  ruosiuosi statyti pirti (dregna 60% degmes, 60C°) panaudojan siaudu presus bei uztinkuojant moliu. Tik labai nerimauju del to ar siaudai sienoje nuo pastovios dregmes nesupus. Taipogi pacioje perykloje bus dregna bei karsta, ar tinkuotos molines sienos neprades po truputi plautis? Gal turite kokiu tai patarimu?

 4.   R rašo:

  Dėl temperatūros tai jokių problemų. Drėgmė, mano nuomone, irgi nelabai baisi, nes drėgmė tikrai nebus pastovi. Kūrenimo metu drėgmės nebus per daug, o kaitinamasi paprastai 2-3 valandas, per tiek laiko neturėtų labai pakenkt sienai. Vis gi, siūlyčiau iš vidaus dėt gerokai storesnį molio tinką, jei pavyks, tai 3-5 cm, o iš lauko- priešingai, kuo plonesnį, kad greičiau išgaruotų migruojanti grėgmė. Plautis tinkas, jei netrinsi, neturėtų. Galima būtų į tinką įmaišyt daugiau kalkių- siena išliks kvėpuojanti, trukdys pelėsiams, o tinkas bus gerokai tvirtesnis. Bet svarbiausia profilaktinė priemonė- privaloma ir ypač gera ventiliacija po pirties (vienas ar keli liukai lubose, langeliai ir pan.). Sėkmės ir parašyk kur nors kaip viskas gavosi, nes nemažai žmonių klausinėja apie tokios pirties galimybes, o aš tik teoriškai kažką papostringaut galiu.

 5.   vaidas rašo:

  dekui. Kai bus pirtis butinai parasysiu kaip gavosi.

 6.   Vereta rašo:

  gal galėtumėte atsiųsti savo el. pašto adresą ar telefoną, kuriuo būtų galima su Jumis susiekti?

Rašyk komentarą