BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

75. Šalta kasdienybė.

Užėjus šalčiams visi šlapi darbai atidėti ateičiai. Laimei, pilna ir kitų, tokiems orams tinkančių darbų. Pradedu dėti grindis pagrindiniame kambaryje. Šiaip ne taip išgrūdau lauk ilgus metus čia dūzgusią maišyklę, išnešiau daiktus, iššlaviau, išklojau pergamino keliais sluoksniais. Čia matosi kaip iš likusių 5cm dilių pjaunu lages. Vėlgi, nežaidžiu su tiesiom linijom, nes lagės atsidurs po grindimis. Dešinėje matosi grindinės lentos:

Dar keli dalykai dirbtuvėje. Šitos durys gautos iš J. Pradinė jų paskirtis- šiltnamio durys. Darytos gero, senoviško meistro. Nepatingėta skersinius įleist naudojant kregždutės uodegos jungtį. Durys žemos, reikia pasilenkt įeinant, bet virš jų liko vietos įrengt spintelę. Skydeliai gauti mano išvykų į apleistus pastatus metu. Jei kas turite, galiu iškeist į obuolius ar moliūgus:

Na ir dar nerodžiau juokingų savo dirbtuvės lubų išklijuotų polistirolio likučiais. Buvau sumanęs išpurškalioti, bet kai pradėjau, supratau, kad polistirolis tirpsta nuo purškiamų dažų. Tai kol kas taip ir liks, kol surasiu geresnį sprendimą:

Nu va, šitoj chaotiškoj dirbtuvėj pagaminau pirmą daiktą- mobilį “Requiem”, skirtą visiems žmogaus augintiems ir vėliau nužudytiems gyvūnams atminti:

Pastogėje džiūna trys iš keturių čia esančių dviračių. Paskutinį kartą, gal prieš porą savaičių, myniau iki parduotuvės:

Šalta, bet malkų dar netrūksta:

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (11) | “75. Šalta kasdienybė.”

 1.   Matas rašo:

  Lubos geros! Iš pirmo žvilgsnio atrodė jog išpaišytos grafičiu ir paskui apledijusios, ledo sluoksniai nelygus užsidėję. nebūčiau pagalvojęs apie polisterolą.

 2.   romualdas rašo:

  Lietvamzdis super! As visada norejau nuotraukos is arti, nes toki vaizda pamatyti naturaliai turi pavargti. Pas mane bus panasiai :)

 3.   vytas911 rašo:

  lubos tikrai jėga :)

 4.   R rašo:

  Trumpa informacija komentarų rašytojams.
  El. pašto rašyti nebūtina, nebent norite susisiekt asmeniškai.
  Interneto adreso rašyti nebūtina, bet, jei netingite minkyt klaviatūros, rašykite tik savo asmeninės svetainės adresą. Įrašius verslo įmonės adresą komentarą vertinsiu kaip šlamštą ir jis bus šalinamas.

 5.   Jolanta rašo:

  Ar šeima neprieštarauja, kai obuolius ir moliūgus keiti į skydelius?

 6.   R rašo:

  Tai dar neiškeičiau nei vieno. Antra vertus, rūsyje virš 20 pilnutėlių dėžių obuolių. Patirtis rodo, kad iki kitų metų birželio suvalgysime apie 15 dėžių, dalis obuolių suges. Moliūgų dar liko 26 vnt. Vėl gi, ta pati patirtis sako,. kad kai vienas moliūgas parodo gedimo požymius, netrukus tas pats prasideda ir su likusiais. Nebūna paprasta spėt viską suvartot maistui. Vienžo, užteks to maisto.

 7.   Dainius rašo:

  Sveiki. Labai malonu skaityti Jūsų blogą. Autorius kūrybingas, laisvas, nagingas, apsiskaitęs ir nestokojantis jumoro žmogus. Paskatintas Jo šį rudenį savo sodyboje (senelių vienkiemis) seną tvartą uždengiau žemių stogu. Išėjo visai neblogai. Galėčiau prikabinti nuotraukytę, tik nežinau kaip.

 8.   r rašo:

  Dėk į imageshack ir paskui nuorodą čia.

 9.   Dainius rašo:

  Įdėjau tvartelio nuotraukytę: http://img155.imageshack.us/i/namassumazintas.jpg/. Dar pakabinau varlių prūdelio ir būsimo fontanėlio:
  http://img149.imageshack.us/i/naujosnuotraukos105.jpg/,
  http://img217.imageshack.us/i/naujosnuotraukos134.jpg/. Tik kažkodėl Lietuvoj pradėjo snigti ir darbai liko nebaigti.

 10.   R rašo:

  Oho! Kai pasidengs žaluma stogas ir šiek tiek patvarkytos atskiros detalės, bus išskirtinio grožio pastatas. O čia kartais veiksmas ne šiaurės Lietuvoj vyksta? Nes matyta ta durų forma.

 11.   Dainius rašo:

  Pavydžiu Jums žinių ir meninės kūrybos. Zarasai, Dusetos. Detalėms vis trūksta laiko. Aš irgi darau vienas, todėl stebiuosi kaip Jūs viską spėjat.