BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

60. 134 vienetai.

Tiek plastmasinių kamštelių reikia vienos storos ir spalvotos virvės užuolaidai automobilio (ar 15 dviračių) pastogei.  Čia pati mano naujo projekto pradžia. Dar reikės 67 tokių virvių, taigi, dar reikės 8978 kamštelių. Kamšteliai bus suverti taip, kad gautusi kažkoks piešinys (dar nesugalvota koks). Kai viskas bus baigta, nuo gatvės nebesimatys to nuolatinio bardako pastogėje ir statant mašiną nereikės išlipinėti ir atidarinėti vartų. Taigi, žmogau, neišmetinėk butelių su kamšteliais, nusuk juos ir krauk į vieną vietą. Kai surinksi 100, 200 ar 1000, duok žinią ir atminsiu pasiimti į bet kurią Vilniaus vietą.

Nuorodose įkėliau dar dvi knygas apie statybą iš šiaudų. Ten rasite teorijos, praktinių patarimų, brėžinių, schemų ir piešinių- viską ko gali prireikti pasirinkus tokį statybos būdą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (18) | “60. 134 vienetai.”

 1.   Mantas rašo:

  Darbui imli ideja. Mano akimis bi8ski kebloka su tuom nuorodom, neina suprast kuri sena kuri nauja. neitu sios problemos kaipnors issprest?

 2.   Arunas rašo:

  turiu 2 raudonus 1 zalia ir 4 baltus. Kada pasiimsi?

 3.   Arunas rašo:

  Atsiprasau,dar noriu paklausti ar tokiu bendroviu kaip Coca Cola uzrasai neizeis tavo anarchistiskos sielos :)

 4.   vytas911 rašo:

  Turėtų gražiai atrodyti :), bet ar nebraižys mašinos įvažiuojant?..

 5.   P.P. rašo:

  Gera mintis, pradedu rinkti :)

 6.   Virginijus rašo:

  Nu mašiną tai tikrai pabraižys, bet šiaip lauskiu rezultatų, turėtų gerai atrodyti

 7.   Arturas rašo:

  Sveiki, Koks failas yra ‘Parankine knyga dirbtiniu pelkiu projektavimui ir irengimui’? parsikroviau ir neina atidaryti ir nerodo koks tai failas.

 8.   R rašo:

  Turėtų būt .pdf, žiūriu dabar, kad pamiršau kraudamas prirašyt. Bandyk pats pervadinti failą.

 9.   filosoffas rašo:

  Mačiau nedidele užuolaida iš pušies kankorėžių, surištu su maišiniu siūlu. irgi gražiai atrodė..

 10.   Laura rašo:

  Rinkciau kamstelius, tik kad plastikiniu buteliu nebeperku. Daug visokio slamsto tame plastike, visokiu bisphenol A ir pan., sveikiau vanduo is krano.

 11.   R rašo:

  Tai mes irgi neperkam, bet kartais valome miskus ar pakrantes.

 12.   G. rašo:

  Sveiki,
  ar dar reikia jums kamštelių?
  Prikaupėme..

 13.   Dainius rašo:

  Nemačiau pabaigtų Jūsų garažo vartų nuotraukos. Ar atsisakėte šios įdėjos? Per naujų metų sutiktuves paprašiau draugų. Surinko keletą šimtų. Galėtų ir daugiau, bet turbūt jau per vėlu.

 14.   R rašo:

  Ne per vėlu. Surinkau ir iš kitų žmonių gavau gal trečdalį reikalingo kiekio, taigi, projektas nebaigtas ir nėra ko rodyti. Laikinai atsisakiau minties daryti kažką panašaus į paveikslą, nes rinkimas matyt trūks ilgiau nei tikėjausi, tai dabar tiesiog veriu ir kabinu. Kai bus baigta, tada bus matyt kaip atrodo, kiek spalvų turiu, gal ir kokia idėja gera užplauks- tuomet vėl išardysiu ir suversiu jau kaip reikia. Imsiu visus kiek turi.

 15.   Dainius rašo:

  Puiku. Paprašysiu draugų pratęsti kamštelių rinkimo akciją. Dauguma jų mano, kad nieko gero neišeis. Bet man patinka idėja garažo vartų, kurie neturėdami nei spynos, nei rankenos, nei brangios automatikos patys atsidaro ir užsidaro. Dar pridėjus Jūsų meninius gebėjimus, turėtų išeiti liuks. Manau, kad niekas irgi netikėjo, kad iš plytelų duženų galima padaryti nuostabias grindis arba iš skirtingų koklių puikią krosnį. Labai lauksiu galutinio rezultato. Pridedu savo e paštą. Galėsite susisiekti dabar arba vėliau.

 16.   Dainius rašo:

  Surinkau apie 4 tūkst kamštelių.

 17.   Ruta rašo:

  Labas,
  ar dar reikia kamsteliu? turiu nemazai surinkusi…

 18.   R rašo:

  Ačiū, bet jau nebereikia.

Rašyk komentarą